Oboustranné betonové ploty – designové a praktické

Mnozí lidé uvažují nad stavbou nového plotu. Jedni proto, že dosud žádný plot nemají, druzí proto, že jejich stávající plot jim nevyhovuje nebo už dosluhuje. Ve všech ohledech dnes na celé čáře vítězí u spotřebitelů betonové ploty. Je to jednoduché, betonové ploty jsou totiž nanejvýš praktické, mají skutečně dlouhou životnost a navíc jejich design je do detailu propracovaný.

Novinkou, která se stala opravdovým hitem, jsou oboustranné betonové ploty. V čem spočívá hlavní změna? Oproti klasickým betonovým plotům jsou oboustranné betonové ploty designově dekorované z obou stran, takže z vnitřní i vnější strany vidíte okrasný dekor. Dříve se betonové ploty vyráběly pouze s jednou dekorovanou stranou a museli jste si vybrat, zda chcete mít plot orientovaný touto dekorovanou stranou ven nebo dovnitř. Nyní už taková rozhodnutí řešit nemusíte, oboustranné betonové ploty jsou velmi dekorativní, stačí si vybrat tu správnou barvu, která se bude hodit k vašemu domu a také tvar plotu.

betonoveploty

Betonové ploty jsou naprosto variabilní, díky tomu si můžete přizpůsobit design, barvu i tvar plotu vašim požadavkům. Betonový plot může být zakončen rovně, do oblouku nebo ozdobnou mřížkou. Často si lidé vybírají také variantu s dřevěnými latěmi, které dodají betonovému plotu šmrnc a oživí ho. Betonové ploty vás přesvědčí také svými praktickými vlastnostmi. Jsou maximálně odolné vůči mechanickým vlivům stejně jako vůči klimatickému působení. Ať už sněží, mrzne nebo padají kroupy, betonový plot stojí a neuhne. Zajisté oceníte také jeho velmi dlouhou životnost, vydrží vám sloužit dlouhé desítky let a navíc bez jakékoli údržby. Už nebudete muset plot brousit a natírat nebo měnit shnilé latě, navštivte Betonovéploty.net a vyberte si betonový plot podle vašeho vkusu. Betonové ploty si určitě oblíbíte i vy.