Rezidence Hadovitá: bydlení v klidné části uprostřed pulzující Prahy!

Toužíte po bydlení v Praze? Je pro vás důležitá správně zvolená lokalita, kdy chcete na jednu stranu být v novodobém centru města s kompletní občanskou vybaveností, ale na druhou stranu chcete klidné bydlení? Myslíte si, že takový projekt nestojí? Možná nestojí, ale určitě již vzniká, a to konkrétně na Praze 4.

Na Praze 4 roste Rezidence Hadovitá

V současné době je ve fázi plánování, které brzy přejde do výstavby jeden z nejočekávanějších developerských projektů posledních let. Jedná se o bydlení v Praze Michli v projektu Rezidence Hadovitá. Nové bydlení bude postavené na Michelských stráních s unikátním výhledem na dostihové závodiště Chuchle. Říkáte si, že na Michelských stráních není žádná rovina, na které by mohla vzniknout nová budova? Rovina zde skutečně není, i přesto zde budou vystavěny hned 3 nové bytové domy.

rezidencehadovita_cz_01

Pro unikátní terén unikátní stavba

Svažitý terén je pro výstavbu unikátní. Většina developerských společností si vybírá lokality s rovnými plochami, kde výstavba nebude znamenat potřebu tak velkých terénních úprav. I na Michelských stráních se ale bude do terénu zasahovat jen minimálně. Architekti z ARX studia, kteří měli plánování na starost, vymysleli unikátní typ budov. Ty budou kaskádovité a budou kopírovat svažitý terén. Celý komplex tří budov tak bude v prostředí vypadat zcela přirozeně. Navíc kaskádový vzhled působí nadčasovým dojmem. Byty Praha 4 vás nadchnou.

rezidencehadovita_cz_02

Praha 4 je ideální lokalitou

V posledních letech se Praha 4 stává novodobým centrem města. Detailní informace o této městské části najdete zde. Bydlení zde hledá stále více obyvatel. O byty k prodeji v Praze 4 je stále větší zájem a proto byste s výběrem neměli váhat. V projektu Rezidence Hadovitá jsou nabízeny byty v dispozicích od skromnějších 2+kk až po velké 4+kk vhodné pro rodiny s více dětmi. Každý si přijde na své.