Zastřihovač vlasů Remington Color Cut HC5035 – recenze

Tento strojek na vlasy jsem si  koupil před půl rokem a od té doby jsem nebyl u holiče. Investice se vrátila poměrně rychle. Zde je recenze.

V případě, že jste muž a o vlasy se staráte pravidelně, elektrický zastřihovač vlasů (i vousů) Remington určitě často využijete.

Samozřejmě i žena s krátkými vlasy bude mít pro strojek využití.

Já byl v kadeřnictví pravidelně jednou za měsíc a v létě i častěji. Vlasy mám husté a krátké a to vyžaduje pravidelné stříhání.

Potom, co se v březnu 2020 zavřely na mnoho týdnů kadeřnické salony, jsem začal řešit, jak se o tu svojí hlavu postarám. Po přečtení mnoha recenzí a výběru na Heureka.cz mi jako nejlepší vyšel model Remington Color Cut HC5035. Sice čím déle jsem jej vybíral, tím méně obchodů jej mělo v nabídce, logicky jsem tento nápad asi neměl sám, ale nakonec se mi jej podařilo sehnat.

 

Obsah balení

To byl důvod, proč jsem si vybral právě tento kus. V krabici najdete nejen stříhací strojek, ale i 11 nástavců, hřeben, 2 stětečky a nůžky.

Nástavce jsou barevně odlišeny a jsou od 1,5 mm až po 25mm, takže i když nechcete mít „ježka“, díky tomu největšímu na hlavě vykouzlíte dobrý střih 🙂

Napájení není na baterky, ale je klasicky na 220v, takže odpadá problém s neustáým nabíjením, stačí zapojit a pustit se do akce.

Co také oceňuji, je to, že je tichý a jen tak vrní, takže ani ve vedlejším pokoji o stříhání nebudete vědět.

Zastřihovač vlasů Remington Color Cut HC5035

Jak se ostříhat doma

Video na konci článku mi bylo inspirací a to jsem jich na Youtube shlédnul opravdu dost. Doporučuji ale raději první pokud nechat na partnerce – manželce a postupem času to zkoušet sám. Nyní už si cca 3-4 hlavy ostříhám sám, jen vzadu to vyholení na 1mm je lepší svěřit ženě.

Jaké nástavce používám

  • nahoře 18mm
  • boky a vzadu postupně 9-6-3mm a kolem uší 1,5mm

A každých přibližně 14 dní to opakuji, díky tomu pak člověk nevypadá, že byl půl roku mimo civilizaci, jak je vidět u lidí, kteří u holiče pár měsíců – týdnů nebyli a než čekat ve frontě na mrazu venku, toto je rozhodně volba lepší a za pár měsíců i levnější, když se cena za strojek vrátí.

 

Já u holiče platil obvykle 130kč, zastřihovač stál s poštovným 800kč, takže už po 6 ostříhání jsem to měl zadarmo a mám i nadále 🙂

Doporučujeme další recenze: