Bydlení v Praze je pro mnoho mladých lidí splněným snem

Chcete žít tam, kde se neustále něco děje? Samozřejmě, klasická okresní centra nelze s Prahou vůbec srovnávat, a to jak po stránce kulturního vyžití, tak například i pracovního uplatnění.

Pokud jste v našem hlavním městě studovali nebo dříve žili, dobře víte, jaké jsou možnosti. A možná se vám ani nechce vracet do rodného kraje, protože v pražských podmínkách najdete vše, co jste pro život hledali. Pokud máte rádi Žižkov, je tu jeden projekt, jenž by mohl upoutat vaši pozornost. Stále ještě totiž v jeho nabídce zbývá několik volných bytů.

Byty u parku 1

Zajímavá lokalita plná městské zeleně

Naše metropole není jen beton a šeď, tahle premisa rozhodně neplatí! Památky, které má jen málo evropských velkoměst, ale také řada zelených parků lákajících k návštěvě a procházkám, to je mozaika, z níž sestává moderní Praha. Máte zájem být její součástí? Prodej bytů na Praze 3 jde pomalu do finiše, je proto nejvyšší čas se rozhodnout.

V okolí Malešické ulice najdete plnou občanskou vybavenost, která usnadní každodenní život. Do lékárny, supermarketu nebo kavárny to totiž nebudete mít nijak daleko! V blízkém okolí jsou i školky a školy, do nichž mohou chodit vaše děti. Rádi trávíte volný čas sportem? I tehdy se budete v prostředí Žižkova cítit báječně, k dispozici je kromě parků pro ranní proběhnutí i několikero sportovišť.

Byty u parku 2

Místo, kde se psala historie

O tom, že Žižkov je místem, kde se scházeli umělci hledat inspiraci, určitě netřeba dlouze vyprávět. V příštích letech dostane zajímavou a novou tvář, duše starých časů v něm však nepochybně ještě zůstane. Rezidence Byty u parku k sobě zve všechny zájemce o moderní bydlení. Můžete si udělat i rodinnou víkendovou procházku na Vítkov, odkud se nabízí nádherný výhled. Jde o dějiště slavné středověké bitvy, tedy místo, kde se opravdu psala česká historie zlatým písmem. Přidáte se na nedělní dějepisnou procházku?