Nejpopulárnější projekt Britská čtvrť a její VI etapa! Co nabízí?

Britská čtvrť patří v současné době mezi nejpopulárnější developerská díla. Díky tomuto projektu dostala Praha 5 novou – krásnější tvář. Zájemci o bydlení v Praze by rozhodně měla Britská čtvrť a její VI etapa zajímat. Může totiž nabídnout celou řadu pozitiv! Jaká to jsou a proč bydlet právě zde?

Od profesionálů pro maximální spokojenost

Projekt Západní Město – Britská čtvrť VI je dílem developerské společnosti Finep a patří k nevydařenějším vůbec. Důkazem toho je obrovská popularita projektu jako takového. První výstavba si získala tak velkou oblibu, že vlastně donutila společnost Finep, aby v ní pokračovala dále – nyní byla realizována již VI etapa a zájem je stále velký.

nemoinfo.cz_finep_01

Nabízí prostorné byty v příjemné lokalitě

Západní Město – Britská čtvrť VI se nachází v lokalitě Praha 5 Stodůlky. Toto místo láká rodiny s dětmi, mladé lidi i seniory a to hlavně pro kompletní občanskou vybavenost, bezpečnost, moderní vzhled a blízké spojení s centrem Prahy i s přírodou. Samotný projekt má velmi zajímavou architekturu a nabízí nové byty Praha 5 v různých provedeních. Celkem v rámci projektu vzniklo 144 bytů o dispozičních řešeních 1+kk (29 m2) až po velkorysé 4+kk (125 m2), na byty je poskytována nadstandardní záruka 3 roky. Byty jsou vybaveny balkony či terasami. Rezidenti mají k dispozici parkování v garážích i na venkovních parkovacích stáních. Výhodou je, že kromě domů je plánována výstavba moderního dětského hřiště. K dispozici je bezbariérový přístup.

nemoinfo.cz_finep_02

Je třeba rychle jednat

Jak již bylo zmíněno – o tyto nové byty v Praze je velký zájem, nevyplácí se tedy příliš otálet. Společnost Finep umožňuje prohlídku ukázkových bytů, kde si vše můžete prohlédnout. Stačí se jen podívat na prodej bytů v Praze, najít si ten „nej“ pro vás a začít jednat.

Ještě upozornění na závěr – ještě než se do jednání pustíte, spočítejte si, jestli budete mít nárok na hypotéku – pomoci v tom může i online hypoteční kalkulačka.