I v Praze je možné sehnat levný pronájem! Zn. bez realitky!

Bydlení v Praze je oproti ostatním městům v České republice až několikanásobně dražší. Není divu, platíte za atraktivitu – tedy za to, že v Praze máte ke všemu blíže. Naštěstí se ale i v tomto případě najdou výjimky, díky kterým je možné bydlet za slušnou cenu a pozor – v atraktivní lokalitě! Kde a za kolik? Dozvíte se právě v tomto článku.

Bydlení v rezidenci nestojí moc!

S velmi lukrativní nabídkou levného pronájmu přichází Rezidence Topolová. Nabízí možnost rychlého a především levného pronájmu bytů v atraktivní lokalitě Praha 10. Tedy na místě, kde se běžně platí měsíční pronájem v řádech desítek tisíc korun i za menší byty, než jsou tyto. Rezidence Topolová nabízí pronájem bytu bez realitky, takže je jednání rychlé a bydlet můžete třeba i druhý den.

rezidence topolová 1

Za velký komfort platíte v skutku málo

V rámci rezidence je možné si pronajmout garsoniéru nebo byt o dispozicích 1+1. Na pronájem nejsou vázány žádné zvláštní podmínky. Jedinou podmínkou je, že v jednom bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby. Nájemní smlouva se uzavírá vždy na 12 měsíců a je vždy možnost dalšího prodloužení. Cena za pronájem je na pražské poměry opravdu až směsně nízká. Měsíčně budete platit pouze 9 000 Kč nebo 10 000 Kč včetně poplatků dle druhu bytu. Skvělé také je, že musíte složit jen jednu vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Všechny byty mají tuto standardní výbavu: nachází se v nich kuchyňská linka s varnou čtyřplotýnkou a digestoří, dále také chladnička a pračka, do výbavy patří také jídelní stůl a dvě židle, k dispozici je i postel s úložným prostorem, na zemi jsou plovoucí podlahy. K dispozici jsou i úložné prostory – v chodbě je velká vestavěná skříň. Pokud budete chtít, můžete se připojit i k internetu.

rezidence topolová 2

Lokalita je velká výhoda

Rezidence Topolová se nachází na výborném místě a to z hlediska dopravní dostupnosti i občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Skalka a v okolí se nachází obchody, restaurace, dále také fitness centrum i lékárna. Rezidence Topolová nabízí i prodej bytů Praha, o který je velký zájem!