Jak vylepšit bydlení v pražském paneláku?

Bydlíte v Praze, ale ve starším panelovém domě, který už vám pomalu přestává vyhovovat? Dřívější nároky na bydlení a komfort ještě nebyly na takové úrovni, jak jsou teď a zcela logicky už vybavení některých starších panelových domů nesplňuje současné požadavky na moderní bydlení. Nemáte ale několik milionů korun, abyste se přestěhovali do některého z nově vznikajících developerských projektů v Praze, a nechcete se zadlužit několikamilionovým úvěrem? Jak se to dá řešit? Vylepšením stávajícího bydlení.

Správně zvolená rekonstrukce dokáže divy!

Abyste bydleli pohodlněji a v modernějším prostředí než nyní, není bezpodmínečně nutné investovat miliony korun do nákupu nového bytu. Postačí i menší investice, třeba do rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení. Správně zvolená rekonstrukce dokáže divy i se starším bytem. Stačí jen vědět, jak na to, pozvat si specialisty na rekonstrukce bytu Praha a nechat se inspirovat. Všechno jde, když se chce. Inspiraci na proměnu starého bytu v moderní bydlení, můžete najít v tomto článku.

nemoinfo.cz_fixservis_cz_01

V bytovém jádru bývá největší problém

Bytové jádro je pomyslnou Achillovou patou drtivé většiny starších panelových domů. Ani dispozice, ani rozvody, ani vybavení už prostě neodpovídají nárokům na současné komfortní bydlení a tak je rekonstrukce těchto prostor velmi žádaná. Rekonstrukce bytového jádra je dokonce nejžádanějším druhem rekonstrukce v Praze. Bez zkušeností a odborných znalostí je prakticky nemožné dokonalé provedení rekonstrukčních prací. Bytové jádro se musí nejprve vybourat a na jeho místo udělat zcela nová koupelna s WC. Rozhodně se tedy vyplatí najít pro tuto činnost prověřenou profesionální firmu.

nemoinfo.cz_fixservis_cz_02

Interiér změníte i přesune nábytku a novou výmalbou

Velké divy s interiérem a jeho designem dokáží i profesionální malíři pokojů. Správně zvolenou výmalbou můžete vzhled svého interiéru omladit třeba o několik desítek let. Malíři mohou také opravovat drobné nedostatky na zdech, jako jsou praskliny, plísně a další. Výsledkem bude elegantní a čistý vzhled stěn. Změnit vzhled místnosti lze také i jednoduchou změnou rozestavění nábytku. Není třeba hned jezdit do obchodu a kupovat nový nábytek za desetitisíce.