Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost v Liberci? A víte, jak na to jít správně?

Bydlení v severočeském Liberci s sebou nese spoustu výhod. V Liberci to žije kulturou i sportem, stále se tu něco děje a práci tu lidé seženou pochopitelně jednodušeji než na jiných místech v kraji.

Chvíli co chvíli se proto někdo do Liberce potřebuje přestěhovat a shání ke koupi nebo k pronájmu nemovitost – byt nebo dům. A vy toho můžete využít a vytěžit z toho. Jak?

liberec-pronajem

Dejte si inzerát na internet

Zní to triviálně, ale pravděpodobnost úspěchu při umístění inzerátu na některý z webů, které se na pronájem, prodej či koupi nemovitosti zaměřují, rapidně roste. Internet je už roky tím nejrychlejším řešením, jak se dostat ke starším i čerstvým informacím, a pokud jde o reality, ani ty nejsou výjimkou.

Pronajímejte a prodávejte bez realitky

Šance na váš úspěch se znásobí ve chvíli, kdy zkusíte svou nemovitost „udat“ na webu, v jehož chodu není zapojená realitní kancelář. Pronajímání, koupě či prodej nemovitosti bez realitky je stále oblíbenějším způsobem, jak „problém“ s realitami vyřešit. Vyhnete se zdlouhavé komunikaci se zájemcem přes realitního makléře a především zájemce o vaši nemovitost ušetří za poplatek realitní kanceláři, který lze využít mnohem lépe, třeba na zušlechtění nového bydlení nebo na jeho drobné úpravy.

Pronajímejte, zájemci jsou a budou

Do Liberce každým rokem přichází novopečení vysokoškoláci, kteří zde při troše štěstí nějaký ten rok stráví. Bydlení na koleji už je trochu přežitek, zájem je o priváty, o byty, o které se v klidu několik studentů podělí, aniž by po nocích poslouchali křik, o který není v areálu libereckých kolejí nouze. Spousta studentů v Liberci navíc po studiích zůstává, hledá větší nebo jinak vyvedený byt a to je opět šance pro vás. Nabídněte pronájem bytu v Liberci a při dobře nastavených podmínkách nemůžete být neúspěšní.

Kdo by nechtěl bydlet pod Ještědem, v centru všeho sportovního i kulturního dění? Zájemců o nemovitosti v Liberci je a bude vždy dost!