Prádelna Verona Karlovy Vary nabízí spolehlivé služby

Praní velkého množství oblečení, povlečení a dalšího textilu je často v domácích podmínkách velmi složité. V některých případech se jedná i o zcela nerealizovatelnou záležitost. I proto se vyplatí vsadit na profesionální prádelnu, která vše vyřeší za vás rychle, efektivně a za solidní peníze. Pokud žijete v karlovarském kraji, určitě se vyplatí Prádelna Verona, která vám nabídne pestré portfolio svých služeb. Právě na ně se soustředíme v následujících řádcích.

Profesionální praní a žehlení

Základem nabídky této prádelny je logicky praní a žehlení veškerého prádla. U praní se můžete spolehnout na maximální komfort a čistotu, jelikož firma využívá těch nejmodernějších pracích prostředků, které jsou jednak ekologické a jednak šetrné k oblečení, povlečení i jiným praným věcem. Samozřejmostí je i žehlení. Vše budete mít dokonale hladké a na pohled jedinečné, a to během několika hodin. Cenově vyjdou jednotlivé služby velmi výhodně.

Čisté bude úplně všechno

Prádelna dokáže nabídnout služby týkající se veškerého prádla. Typické je zejména oblečení jako košile, trička, kalhoty, svetry či bundy. Vyprat si ale můžete nechat také deky, polštáře, prostěradla nebo ručníky. Vše bude vypráno, mandlováno a pečlivě poskládáno tak, aby prádlo vypadalo jako nové.

Spousta dalších služeb

Potřebujete půjčit hotelové prádlo? Pokud ano, pak se na naši prádelnu můžete obrátit. K dispozici jsou zde povlaky na deky a polštáře, prostěradla, ručníky a další druhy prádla. Při zapůjčení budete mít k dispozici výhodnější ceny praní a žehlení. Využít lze i svozu prádla. Prádelna disponuje vlastními dopravními službami, takže s větším množství povlečení či oděvů nebudete muset jezdit vlastním autem. Domluvit se na jednotlivých službách můžete velmi pohodlně díky emailu nebo telefonicky.

Prádelna Verona – Kontakty

prádelna