Nová moderní koupelna snů v paneláku je hotova

Konečně jsme se dočkali a koupelna je hotova. Čekal jsem, že to bude trvat déle a nestihne se termín, ale překvapení se nekonalo a téměř vše je hotovo. Záměrně píšu téměř.

U rekonstrukce bytu – bytového jádra se vystřídalo opravdu dost lidí, a ne všichni měli čas přesně v den, kdy zde byli potřeba.

Podívejte se, co vše se v bytě dělalo

Určitě jsem na něco zapoměl, ale celá rodina sleduje tento foto seriál, tak musím koncem měsíce, což je dnes, vydat poslední článek o rekonstrukci koupelny.

Co nebylo a není hotovo dle představ

Jsou to drobnosti, které ale nejvíce naštvou. Jako jednu z mála bych vypíchnul následující věc.

Týká se vodovodních baterií v koupelně u umyvadla a u vany. Když jsme je vybírali, říkal jsem, že nechci ty s logem firmy, která nám rekonstrukci dělá. Ano, tušíte správně, přišly obě a mají to logo. Takže čekáme, až někdo dorazí a tyto „vršky“ vymění.

Další věc, 1 chybějící dlaždice na wc. Nepochopím, když změřím rozměr podlahy, přece mi nemůže chybět 1 dlažka 🙂 Naštěstí se doobjednala a dorazila včas.

A věc poslední ale bude se řešit co nejdřív. Nechali jsme si dělat u truhláře dost věcí na míru, ale asi to, jak bylo zakresleno v dokumentaci, nepochopil rozměry, takže polička pod zrcadlem má snad 25cm, to bych si musel zuby po čištění vyplachovat kbelíkem, který by se tam v pohodě věšel, aby tedy byl důvod, proč je tak široká. Takže toto bude truhlář „řezat“, rozhodně stačí polička o šířce 10-12cm.

Nová koupelna v paneláku – shrnutí rekonstrukce

Termín byl 4 – 5 týdnů, začalo se o den později a jeden den se čekalo na dekor, takže byl také volný den. Ale je konec měsíce a dá se říct, že až na ty detaily je hotovo.

Abych nezapoměl, koupelna trvala 3 týdny, další týden nové podlahy na chodbě v bytě, také se dělaly komplet nové dveře + obložky a nové vestavěné skříně. Opět tyto další úpravy rozepíšu, takýe kdo plánujete některou z těchto úprav bytu, rozhodně fotek a informací bude dost.

Podívejte se, jak vypadala koupelna původně a jak vypadá nyní.

Fotogalerie

Do té skříňky vpravo vedle zrcadla si mohu konečně schovat zastřihovač vlasů Remington Color Cut HC5035.