Přestavba koupelny – dovezli nám stavební materiál

Místo původního panelákového jádra zbyla jen díra a tak je třeba přivézt materiál ke stavbě nové koupelny a wc.

Rozhodli jsme se mít koupelnu i toaletu oddělenou, přecejen když je jedno místo obsazeno nevadí to tolik jako v případě, pokud máte koupelnu a záchod spojený. Ale každý ať si to udělá jak se mu to líbí a vyhovuje.

Stavební materiál pro novou koupelnu je tu

Dnes nám měli přivézt materiál. Byli jsme domluveni na ráno, obvykle mezi 8-9h. Sám když řeknu čas, kdy na schůzku přijdu, tak jsem tam raději o 10 minut dříve, než o 5 minut později. A rád bych, aby to i ostatní dodržovali, nedochvilnost nemám rád.

Ale pokud se domluvíte na termínu mezi osmou a devátou hodinou a ani v 11 !!! tady nikdo není, tak to je asi někde chyba 🙂

Volám stavbyvedoucímu a prý že čekají na auto ze stavebnin, které má dovézt materirál. OK, ve 12 jsem měl schůzku ve městě, tak jsem to domluvil na 13h.

Jedna hodina, půl druhé, dvě hodiny a konečně v půl 3 vidím auto, které veze Ytong, sádrokartové desky a další matroš, jak parkuje u baráku. No, upřímně, o programu na páteční odpoledne mám jiné představy.

Ale co už, jsem rád, že to nebudou skládat až v pondělí, a konečně bude moci stavba začít.

Chápu, že stavební firmy mají rozjednáno více zakázek, ale od toho je stavbyvedoucí, aby to vše zvládl „ukočírovat“ a nemusel se polovině klientům vymlouvat že to a to nejde.

Nevadí, jsou 4 hodiny odpoledne a máme složeno.

I dnes jsem udělal pár akčních fotek, sousedé asi také měli zážitek, protože nákladní auto se stavebním materiálem, který zde vykládá přímo na chodník, se nevidí každý den 🙂

Zítra přestavba malé panelákové koupelny pokračuje.

Přestavba koupelny v paneláku foto