Rekonstrukce koupelny v rodinném domě je hotova

Den devatenáctý až dvacátý první – dnes mistr nejprve dokončuje obkládání malými nařezanými kousky a stejně ještě malý kousíček chybí ! Následuje spárování mezer mezi obkladačkami a dlaždicemi.

Dlažba na wc

Sprchový kout

Druhý den jsou mistři v plném počtu, nejprve plní přání manželky – vrátit pračku na původní místo a vyzkoušet praní, pak zapojí bojler a sprchovou baterii, umyvadlová nejde připojit na rozvod vody, protože dodané hadičky jsou krátké – výrobce ušetřil pár korun a zákazník si musí přikoupit dvě nejkratší hadičky a sifon, který také není součástí soupravy umyvadlo se skříňkou !

Bojler v provozu

Mistři se smějí i dodávaným velikostem hmoždinek a šroubů, které mají udržet na zdi sedátko, madlo, držák ručníků a velikosti č. 6 nahrazují hmoždinkami č. 10.

Hmoždinky 6 a 10

Na své místo se vrací i radiátor, zítra chtějí mistři v poledne skončit a převzít zbytek odměny. Přestože v den dvacátý první odešli v 17 hod., chybělo přidělat druhé dveře a vše se posouvá.

Do koupelny vstup zakázán

Nový práh v koupelně

Poslední den přišli oba již v 7 hod. a po tradiční ranní kávě přidělali skleněné dveře ke sprchovému koutu, podřízli dřevěné vchodové dveře do koupelny a uřízli kovové trubky bývalého rozvodu vody.

Podřezávání dveří

Závěrem přesně měsíční story, začali i skončili jsme 23. dne v měsíci, mohu říct, že za čtyři důchody celá akce stála !!

Sprcha

Sedátko a žlábek

Sice plánovaná doba se protáhla na dvojnásobek, plánované náklady na materiál stouply o polovinu a odměna za práci stoupla o třetinu. Žádné z dětí zde nechce bydlet, ale hodnota domu vzrostla o několik set tisíc Kč.

Dveře sprchového koutu   

Koupelna po rekonstrukci    

Nové wc