Rekonstrukce koupelny se blíží do finále

Po volném dni, o kterém jsem psal včera, konečně dnes dorazila kompletní sestava dvou zedníků v čele se stavbyvedoucím a nesli dekor do koupelny, na který jsme čekali několik dní. Tak hurá, pokračujeme.

Dnes se pracovalo pouze v koupelně, konečně dodělali i část nad vanou, kde chyběl dekor a také se pustili do pokládání dlažby na podlahu. Po obědě přišel pouze jeden pan zedník a dodělal spáry u nových dlaždiček.

Zítra by měl dorazil i instalatér a přidělat naší novou vanu, která je podle rozměrů přes půlku koupelny, tak už se těšíme, jak ji snad večer celá rodina vyzkoušíme.

Opět nechybí fotogalerie, jelikož ještě v koupelně nejsou zapojena světla, není to vidět pořádně na 100%, až bude vše hotovo (prý příští středu), tak dodám kompletní fotogalerii i s doplňky a wc 🙂

Sdílejte článek s přáteli

1 Comment

  1. Dobrý den, opravdu moc vydařená rekonsrukce! Velice se mi líbí ty jemné barvy do béžova navíc si myslím že tato barva obkladů se bude i dobře udržovat.Sami teď děláme doma novou koupelnu a máme ji laděnou do kapučína…Obklady jsme koupili v siku a doplńky jako baterie a zástěnu jsem si za super cenu objednala na webu eko-domov. Chtěla jsem totiž takové ty retro baterie a ty tam právě měli za výprodejové ceny! Už je mám doma a teď už jen čekám až řemeslní ci dokončí obkládání a budou se moci nainstalovat!

Komentáře nejsou povoleny.