Rekonstrukce koupelny se blíží do finále

Po volném dni, o kterém jsem psal včera, konečně dnes dorazila kompletní sestava dvou zedníků v čele se stavbyvedoucím a nesli dekor do koupelny, na který jsme čekali několik dní. Tak hurá, pokračujeme.

Dnes se pracovalo pouze v koupelně, konečně dodělali i část nad vanou, kde chyběl dekor a také se pustili do pokládání dlažby na podlahu. Po obědě přišel pouze jeden pan zedník a dodělal spáry u nových dlaždiček.

Zítra by měl dorazil i instalatér a přidělat naší novou vanu, která je podle rozměrů přes půlku koupelny, tak už se těšíme, jak ji snad večer celá rodina vyzkoušíme.

Opět nechybí fotogalerie, jelikož ještě v koupelně nejsou zapojena světla, není to vidět pořádně na 100%, až bude vše hotovo (prý příští středu), tak dodám kompletní fotogalerii i s doplňky a wc 🙂

1 komentář u Rekonstrukce koupelny se blíží do finále

  1. Dobrý den, opravdu moc vydařená rekonsrukce! Velice se mi líbí ty jemné barvy do béžova navíc si myslím že tato barva obkladů se bude i dobře udržovat.Sami teď děláme doma novou koupelnu a máme ji laděnou do kapučína…Obklady jsme koupili v siku a doplńky jako baterie a zástěnu jsem si za super cenu objednala na webu eko-domov. Chtěla jsem totiž takové ty retro baterie a ty tam právě měli za výprodejové ceny! Už je mám doma a teď už jen čekám až řemeslní ci dokončí obkládání a budou se moci nainstalovat!

Komentáře jsou uzavřeny.