Společnost Diamant Expo je pořadatel výstav a veletrhů

Společnost Diamant Expo spol. s r.o., sídlem v Chabařovicích, má čest být mezi nejvýznamnějšími pořadateli výstav a veletrhů, nejen v Ústeckém kraji, ale i v celé České Republice. Počátky firmy datujeme do roku 1996, kdy byla založena jako nástupce RDM Spilka, jenž svou působnost zahájila již o 24 měsíců dříve. Za dobu fungování podnik vybudoval mezi veřejností patřičné renomé.

Na jejich celkové práci jsou znát letité zkušenosti, takže veškeré akce, které pořádají, fungují s naprostou precizností a profesionalitou. Hlavním cílem společnosti je především uspokojení, společně s porozuměním, potřeb zákazníka. Každému se snaží vyjít maximálně vstříc. Klienti poté mohou čerpat ze širokého spektra služeb, dle své libosti.

diamantexpo.cz 1

Výstaviště v Liberci a Lounech

Mezi největší úspěchy, kterých personál zvládl docílit, bylo znovuobnovení Libereckého a Lounského výstaviště. Zaměstnanci dokázali svou iniciativou opět zvýšit návštěvnost každoročních veletrhů, kde také pravidelně vystavují. V průběhu letošního roku se lidé opět mohou těšit na bohatý program, co se týče různých akcí. Konkrétně od autosalonu, až po prezentaci ohledně domu a zahrady.

diamantexpo.cz 2

Mobilní haly a stany

Firma se také kromě samotných organizačních záležitostí soustředí na velkoplošné mobilní haly a párty stany. Tyto objekty lze využít jako zázemí pro různé společenské, předváděcí, sportovní akce. Mohou být využit i v průmyslové sféře, když je nutno zabezpečit provizorní prostory na skladování zboží. Zároveň jsou velmi variabilní a rychle montovatelné. Od roku 2006 Diamant Expo získalo převážné zastoupení dodávek stanů systému Röder pro naši zemi. Röder se řadí mezi špičku v oboru.

Přes nízký počet zaměstnanců je podnik důkazem toho, že tvrdou prací lze dosáhnout úplně čehokoliv. Rozhodně ji můžeme uvést za ukázkový a pozitivní příklad, jak by mělo podnikání fungovat.