Majetkové pojištění Bezpečný domov 2. generace výrazně boduje!

Když chcete efektně chránit vlastní majetek, musíte uzavřít takové pojištění, které pokryje co nejvíce rizik. Nabídek je hodně, jedna se od klasických významně liší. I když se na trhu objevil nový koncept poměrně nedávno, již sklízí úspěch. Klienti ho dokonce označili za TOP produkt v hlasování na nezávislých finančních serverech.

Nabízí ochranu i pro chataře

Nové podmínky a široký rozsah krytí přináší pojištění majetku II. generace Bezpečný domov Plus od pojišťovny Ergo. Jedná se o majetkové pojištění se širokým rozsahem krytí. Vztahuje se na škody, které na nemovitosti (vně i v interiéru) způsobí přírodní živly. Tedy například na řádění vichřice, na pád stromu, požár, škody vlivem mrazu aj. Vztahuje se také na neočekávané události jako přepětí v síti a klient dostane finanční kompenzaci i v případě, když jeho majetek poškodí vandal nebo zloděj.

 

Od konkurenčních nabídek se liší tím, že si ho u Ergo mohou sjednat i chataři a pojistit si své rekreační objekty, což dosud nebylo možné. Je dokonce určeno i k ochraně kanceláří nebo ordinací.

Výhodný bonus navíc

Ve své podstatě je to inovativní pojištění domácnosti v kombinaci s pojištěním nemovitosti a bonusem v podobě pojištění odpovědnosti. To se vztahuje na vaše chování a kryje škody, které neúmyslně způsobíte cizí osobě na zdraví nebo na majetku. S limitem až 10 000 000 Kč ho získá každý, kdo si sjedná pojistku Bezpečný domov Plus. Více se o principech jeho fungování dozvíte například tady.

Platíte ideální částku

Pro sjednání majetkového pojištění u Ergo musíte znát jen velikost obytné plochy v m2. Díky tomu se vyhnete podpojištění a budete platit odpovídající částku k hodnotě vašeho bydlení. Jako doplněk se doporučuje ještě speciální pojištění prodloužené záruky. S ním dochází k prodloužení standardní záruční doby u spotřebičů o 36 měsíců.