Vestavěné skříně na míru do předsíně jsou na místě

Multifunkční vestavěné skříně do panelákové chodby jsou hotovy, víc než 1000 slov řekne fotogalerie.

Po rekonstrukci bytového jádra, výměně dveří včetně zárubní a nové podlahy na chodbě jsme se rozhodli, že ačkoliv máme 4+1, místa zde není nikdy dost a tak si necháme udělat dva kusy vestavěné skříně.

Protože bydlíme v posledním patře pod střechou a nad námi již nikdo není, nebyl problém stávající stoupačky zbourat a trubky od vody seříznout až k podlaze, čímž vzniklo více místa pro nové botníky. Skříně jsme chtěli mít až ke stropu, aby se co nejvíce využilo místo a tak zde máme nyní opravdu hafo místa nejen na boty, ale i poličky na další harampádí 🙂

To byla jedna vestavěná skříň místo původních stoupaček.

Ta druhá, kde byla původně šatní skříň a věšák, je hned naproti. Nejvíc nám zde vadila roura – okap vedoucí ze střechy až do sklepa a původně byla přikryta takovou nepěknou plechovou hrůzou.

Ta je nyní zakryta pěknou úzkou skříňkou s malými poličkami až ke stropu. Na malé věci super věc, jak využít prostor v paneláku.

Nový botník a věšák je mnohem větší a širší než původní, háíčků na bundy nebo mikiny je zde také dost a otevřený botník má dokonce dvě patra, takže místa také mnoho.

Co se mi ale nejvíc líbí, jsou dvířka, jak jsou zakryty „plynové hodiny“ a měřáky vody, nyní to zde chodbu nehyzdí jako původní plechová dvířka.

A zde už je slibovaná foto galerie

Doporučujeme: