Vybíráme zahradní nábytek

Zima Vám už leze krkem a těšíte se na první opravdu letní sluníčko? Máte rádi jako my pohodou na letní zahradě, osvěžující koupání v bazénu, venkovní grilování a pohodičku u zapadajícího sluníčka? Chcete se už nyní připravit na další letní sezónu a v klidu nakoupit vše, co je tolik potřeba pro další skvělé zážitky grilovací sezóny?

Rádi bychom Vám představili firmu A promax. Firma A promax je již přes 10 let špičkovým dodavatelem všeho co je potřeba pro letní pohodu na zahradě. Její kvalitní venkovní  plynové grily s lakovanou povrchovou úpravou a kolečky pro snadný pohyb se Vám jistě zalíbí. Pokud přemýšlíte o tom, jak si prodloužit skvělé chvilky pohody na zahradě i když noci již přestanou být teplé tak jsou zde právě pro Vás tepelné zářiče. Tepelné zářiče můžete zakoupit jednak plynové, tak i elektrické.

tepelny-plynovy-zaric-topidlo-enders-elegance

Nosným prvkem celkového programu firmy je však ratanový nábytek, umělý ratanový nábytek. Tento nábytek má proti klasickému ratanu nebo dřevěnému zahradnímu nábytku spoustu výhod. Nebudeme zde detailně psát o všech těchto výhodách, ale zmíníme ty nejzásadnější – dlouhověkost, snadná údržba a reprezentativní vzhled. Na eshopu firmy A promax si můžete vybrat nejen z několika velmi kvalitních sestav, ale také ze samostatných kusů jako jsou ratanové lehátka.  V případě potřeby zde nakoupíte také doplňky k ratanovým sestavám a to například box na polstry, nebo upínací spony.

Pokud Vás nabídka eshopu zaujala, neváhejte. V případě dotazů je Vám k dispozici školený personál. Jednotlivé sestavy je možné si po předchozí domluvě prohlédnout ve firemním skladu.