Eshop Alhambra – nábytek, osvětlení, bytové doplňky

V současné době působí na trhu mnoho prodejců nábytku a dalšího vybavení domácnosti, kteří nabízejí dobrou cenu a rychlé dodání. Zapomínají však na třetí a čtvrtý aspekt, a to na originalitu a kvalitu jednotlivých kousků.

Upřímně je přeci nepříjemné, když máte radost z nové sedací soupravy, pak zajdete k sousedce na kafe a má úplně ten samý kousek. Co si budeme povídat nadšení již není takové. A kvalita, to je přeci jasné téma, každý chce kvalitní výrobek za rozumnou cenu.

Při hledání moderních, ale zároveň originálních kousků do domácnosti můžete strávit mnoho hodin brouzdáním na internetu nebo v ulicích.

Jestliže vyžadujete všechny výše uvedené aspekty a chcete vše na jednom místě, je pro vás volbou ušitou na míru Alhambra.

Alhambra má kamennou prodejnu v Praze, která slouží zároveň jako showroom pro její eshop. Alhambra nabízí osvětlení, nábytek, doplňky do domácnosti ale také rozsáhlé služby spojené s návrhem a realizací osvětlení či interiéru. Je tedy samozřejmé, že nabízí konzultace s bytovou designérkou. Zaměstnanci sledují aktuální módní trendy a pravidelně podle nich upravují nabídku obchodu a shání kousky z celého světa, včetně těch opravdu nadčasových od různých obchodních značek. Každý z personálu vám moc rád poradí.

Sortiment 

V oblasti osvětlení tvoří nabídku Alhambry závěsná, stropní, nástěnná a bodová svítidla, dále také stolní a stojací lampy, ale nabízí také svítidla na míru.

V rámci svého rozsáhlého sortimentu nábytku nabízejí pohovky, křesla, židle, stoly a stolky. Naleznete zde však také komody, skříně, knihovny, regály nebo taburety.

Z bytových doplňků, které tvoří sortiment je nutné vyzdvihnout designové koberce, polštářky nebo hodiny.

Nejste si jistí, co vlastně hledáte, můžete se inspirovat na design blogu na webových stránkách obchodu.

Ještě něco navíc

Kromě již výše uvedeného patří mezi výhody nákupu zde také FerBuy pro kupující přes eshop, díky které můžete daný artikl zaplatit až po 14 dnech, kdy jste si jistí, že vám vyhovuje. Tato služba je uplatnitelná jen u menších položek. U svítidel a nábytku uplatnit nelze.

Potřebujete nějaký artikl, co nejrychleji? Zkuste sekci skladovek, tedy zboží, které je na skladě a může být odesláno ihned po vytvoření vaší objednávky.