I v Praze se dá najít levné a přesto komfortní bydlení

Máte zájem bydlet v Praze a vybíráte, jaké bydlení by pro vaše potřeby bylo nejvhodnější? Nechcete se spokojit s podprůměrným bydlením, ale jsou vaším cílem komfortní a stylové byty? V takovém případě jste možná nemile překvapeni jejich cenou, protože moderní Pražské byty v nově realizovaných developerských projektech bývají často předražené. Cena oproti ostatním částem republiky je mnohdy až dvojnásobná. I v Praze se ale dá najít stylové a komfortní bydlení, které nestojí mnoho. Jaké?

Zaměřte se třeba na Prahu 3!

Možná byste vnější byty a developerské projekty čekali spíše na okrajových částech Prahy, ale to není pravidlem. I v městských částech v přímé blízkosti centra se dají najít developerské projekty, které budou nabízet levnější byty, než projekty v okrajových částech Prahy. Hledat můžete například byty Praha 3. Praha 3 je velmi žádanou lokalitou pro všechny zájemce o bydlení poblíž centra města a pro milovníky opravdu velkoměstského života. Více informací o Praze 3 najdete ZDE.

nemoinfo.cz_navackove_cz_01

Prohlédněte si projekt NA VACKOVĚ

Jestliže budete hledat komfortní, elegantní a přitom levný developerský projekt bytových domů v blízkosti centra, můžete si prohlédnout projekt NA VACKOVĚ v Praze 3. Jedná se o komplex tří budov, umístěných kolem ulice Olgy Havlové. Tento komplex plynule navazuje na projekt Alfarezidence, který vznikal v letech 2006-2011. Architektonicky čisté a elegantní stavby skvěle zapadají do této městské části.

nemoinfo.cz_navackove_cz_02

Byty v různých dispozicích

Ať už hledáte levné byty v Praze menších velikostí pro jednotlivce, nebo potřebujete komfortní a velké bydlení pro celou rodinu, v projektu NA VACKOVĚ si vyberou opravdu všichni. V jednotlivých budovách je možné najít byty v dispozicích od 1+kk až po rozlehlá 4+kk. U všech bytových jednotek byl kladen zvýšený důraz na dostatečný přísun denního světla do interiéru a vzdušnost jednotlivých místností.

nemoinfo.cz_navackove_cz_03