Krátkodobý pronájem zvládnete snadno s pomocí správce

Jste vlastníky nemovitosti v Praze a rozhodli jste se ji poskytnout k pronájmu? Na výběr máte několik možností, z nichž na stále větší atraktivitě v současné době nabývá krátkodobý pronájem. Využívají ho hlavně návštěvníci Prahy, kteří nechtějí být ubytováni tradičně v hotelu nebo v penzionu, ale raději využívají možnosti ubytování v soukromí pohodově zařízeného bytu, které jim může nabídnout příjemné služby.

Správce pronájmu se o váš byt postará

S krátkodobým pronájmem nemovitosti je pochopitelně spojena spousta povinností, o něž se starat zabere dost času. Nemáte-li ho dostatek, nabízí se možnost využít zkušeností profesionálního správce pronájmu, jež má s touto činností dostatek zkušeností. Tím pádem vám odpadne práce a vy se budete moci věnovat svým záležitostem. Správa bytu za vás toho udělá hodně – třeba přivítá nové hosty a bude jim k dispozici po celou dobu pobytu.

Předtím ovšem vám nafotí profesionálním fotografem interiér bytu tak, aby byla vytvořena originální prezentace pro známé rezervační portály Booking.com, Expedia, Tripadvisor, Anoga nebo Airbnb. Na nich budete nabízet svoje služby tuzemským i zahraničním zájemcům a je ve vašem zájmu, aby vaše prezentace byla co nejlepší. A znáte to, hodně lidí dá na první dojem a ten uděláte i vhodně zvolenou fotografií.

Protože pronájem nemovitosti s sebou nese i další úkoly, správa vám pomůže i s nimi. Jedná se hlavně o úklid bytu nebo jeho údržbu v případě, že se cokoliv v něm pokazí.

Vypočítejte si cenu pronájmu

A jaká je cena za správu Airbnb? Zjistíte ji celkem snadno na internetových stránkách. Vybírat si můžete ze dvou nabídek – on-line správa nebo kompletní správa. Pro pronajímatele je vždy výhodnější kompletní správa, která v sobě zahrnuje veškeré poskytované služby. Jen díky jim pak bude pronájem nemovitosti opravdu bez starostí.