Plná Peněženka. Utrácejte tak, abyste i vydělávali!

Na internetu nakupujeme stále více a dávno už se nejedná jen o oblečení, elektroniku a další hodnotnější věci. V e-shopech se nakupují stále častěji i potraviny, kosmetika, drogistické zboží, nebo léky. Roste stále také počet lidí, kteří online nakupují opakovaně či dokonce pravidelně.

Ve virtuálních obchodech se tak točí stále více peněz. Existuje ale také způsob, jak na internetu nejen utrácet, ale také něco získat.

Plnápeněženka – jedná se o cashback

Cashback doslovně v překladu znamená peníze zpátky a funguje na principu zpětného bonusu, který zákazník dostane na svůj zákaznický účet. Takový bonus může činit jen jednotky procent, ale výjimkou není ani čtvrtina z ceny zakoupeného zboží. Při nakupování cashback zákazníky zdrží jen minimálně.

Stačí, aby se do svého oblíbeného e-shopu přihlásili prostřednictvím cashback portálu, na kterém jsou zaregistrováni a který má vybraný e-shop ve své nabídce.

To je důležité sledovat, protože nabídka obchodů, z nichž lze dostat procenta zpět, se neustále rozšiřuje.

Plná Peněženka

Pokud se přihlásíte z cashback portálu, bonus dostanete, pokud do obchodu půjdete rovnou ze svého prohlížeče, zpět nedostanete nic. Cashback portály myslí i na zapomětlivé, takže si můžete nainstalovat tzv. doplněk, který vás upozorní, že v daném obchodu můžete cashback získat. Čas na připsání odměny z uskutečněného obchodu se u jednotlivých e-shopů liší, může se jednat o dny, ale někdy to trvá až dva měsíce. Výplata zpět na bankovní účet je obvykle podmíněna nějakou minimální částkou, nejčastěji se jedná o 100 uspořených korun.

Plná peněženka snadno a rychle

Největším cashback portálem u nás je Plná Peněženka. V jeho nabídce je 488 obchodů s nejrůznějším sortimentem a jeho prostřednictvím nakupuje více než 650 000 uživatelů, kteří na své účty dosud získali 122 milionů korun.  Registrace se provádí vyplněním online formuláře, a pokud není zákazník spokojen, může ji kdykoli zrušit.

Katalog obchodů je tříděn podle témat (například Móda a doplňky, Kosmetika a parfémy, Domácnost atd. Ve vybrané kategorii si například můžete dále filtrovat podle dalších parametrů. portál informuje také o nejrůznějších akcích a výhodných nabídkách a najdete tu i soutěže a odpovědi na nejčastější dotazy.

Více na PlnáPeněženka.cz