Pojistit si bydlení po internetu je dnes velice snadné

Už nemusíte vážit cestu na kamennou pobočku, protože v moderní době si pojištění sjednáte jednoduše online. Čas je přece drahou komoditou a osobní jednání není v těchto případech žádnou nutností. Naopak, pokud je pobočka pojišťovny až v krajském městě, museli byste si možná vzít i dovolenou. Stačí ale pár kliknutí myši a je vyřízeno, nemusíte připravovat složité podklady, stačí jen opravdové minimum dat – pojistné je totiž vypočteno paušálem, jenž je spravedlivý pro každého!

Nemusíte už řešit ani pojištění občanské odpovědnosti

Usínat každý večer s klidem v duši je hodně důležité. I proto bychom neměli v žádném případě možnosti kolem pojištění nemovitosti vůbec podceňovat. Naopak, je lepší si vše dohodnout ještě zavčasu, neboť náhoda se neptá a nepříjemná událost přichází často znenadání, bez nejmenších varovných příznaků. V každém případě ji ale musíme co nejdříve vyřešit, s odpovídající pojistkou ale bude podobná práce mnohem snadnější, i když je pravda, že vytopený nebo vyhořelý byt se bude dávat do původního stavu ještě poměrně dlouho.

Výhodou je i skutečnost, že například pojištění občanské odpovědnosti můžete získat k základní smlouvě zcela zdarma, a když následně připojistíte i vašeho psa, jsou kryta všechna důležitá rizika.

Nejen byt, ale třeba také rekreační domácnost

Když se řekne online pojištění nemovitosti, můžete se spolehnout na rychlou dohodu, vyřizování vaší žádosti nestojí vůbec nic v cestě – stačí jen stabilní internetové připojení. A víte, že rodinný dům nebo byt v osobním vlastnictví jsou jen dvě možnosti z celé řady? Pojistit totiž můžete i nemovitost, která ještě není dostavěná, stejně jako vybavení vaší kanceláře. Bazén nebo chata? I to jsou samozřejmě alternativy, stejně jako garáže a další podobné budovy. Tato forma pojistky patří do široké rodiny takzvaného neživotního pojištění.