Pozor, abyste se nespálili o zahradní krb – hlavně při nákupu!

Správným výběrem zahradního krbu získáte praktický, krásný a prostě nepřehlédnutelný doplněk na svou zahradu. Pokud má krb složit nespočet let, je třeba věnovat pozornost několika detailům.
Pokud jste se rozhodli, že svou zahradu vylepšíte zahradním krbem, čeká vás rozhodnutí, kde a jak ho koupit. Je hned několik možností a ne všechny jsou to ‘’pravé ořechové’’.

Venkovní zahradní krby – Výběr a nákup

Obchodní řetězce

Zahradní krby se samozřejmě dají koupit v obchodním řetězci a hobby marketu. V případě, že se rozhodnete pro tuto cestu, je třeba počítat s tím, že výběr bude značně omezený, objednávka nenaskladněného modelu komplikovaná a zdlouhavá a očekávat nemůžete ani nejvýhodnější cenu. Nejdete-li si krb v dostupné nabídce řetězce, pak je třeba sledovat kvalitu produktu. Pečlivě se informujte o výrobci, záruce, používání a doporučeném palivu, a také se zajímejte o možnost nákupu náhradních dílů. Krby z dovozu nejsou pro naše podnebí stavěné a během jedné či dvou sezón může dojít k popraskání či jiné fatální závadě.

Krb

Nákup na internetu

Internet je běžný pro nákup všeho a tedy i v při nákupu venkovního krbu můžete být plně spokojení. Chce to ovšem volit prověřeného a spolehlivého prodejce, který má širokou nabídku, detailní fotografie a kvalitní krby. Výhodou tohoto výběru je rychlost a pohodlí. Na internetu, více než kde jinde, funguje konkurenční boj. Zde mají totiž zákazníci možnost informovat se o spolehlivosti i kvalitách velice snadno. I proto je se prodejci snaží na 100% uspokojit každá přání svých klientů. Předtím, než půjdete do hobby marketů si omrkněte bohatou nabídku e-shopů a pak porovnávejte.

Ať už zvolíte jakoukoliv cestu výběru a nákupu zahradního krbu, mějte na paměti, že za kvalitu se vám vyplatí připlatit, a to neplatí jen pro krby, ale také grily nebo udírny.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!

Související:

Jak vyčistit gril