Jak vypadá moderní slunečník? Má boční nohu

Na českém trhu už se sice pohybují pár let, ale na soukromých zahradách se zatím vyskytují zřídka. Jejich pořizovací cena se může zdát přehnaná, ale vzhledem k jejich praktickému využití a vysoké kvalitě je úměrná.

Slunce může být i nepřítelem

S moderními slunečníky od Renegad.cz budete vždy pohodlně ukrytí před nepříjemnými slunečními paprsky, které zejména v posledních letech nabírají na intenzitě. Přílišné slunění je škodlivé a to především mezi jedenáctou a patnáctou hodinou, kdy je záření nejsilnější. Zvláště děti by proto měly být ve stínu, i pokud jsou bazénu nebo si hrají s kamarády na písku.

jak vypadá moderní slunečníkAť se vám nepletou nohy

Slunečníky s boční stojnou nohou poskytují více stínu a lépe se s nimi manipuluje. Noha od slunečníku už vám nebude překážet uprostřed stolu nebo mezi židlemi, ale bude stát daleko od vašeho posezení. Klobouk bočního slunečníku lze pohodlně polohovat, takže stinnou plochu budete mít přesně tam, kde ji potřebujete mít. Další výhodou těchto slunečníků je jejich velká odolnost vůči větru.

V barvách duhy

Pokud jste se rozhodli pro koupi kvalitního slunečníku s boční nohou, Renegad.cz vám nabízí širokou škálu možností. Slunečník s průměrem 3 m můžete mít v elegantní bílé nebo béžové barvě, případně zelený či v odstínu terakota. Ty jsou v provedení se střapcem. Pokud byste chtěli větší slunečník, pak nabízíme zelený, bez střapce, s průměrem 3,5 m.

V případě, že byste chtěli ještě větší raritu mezi slunečníky, nabízíme vám slunečník s boční nohou se čtvercovým kloboukem. Slunečníky o rozměru 2,7 m x 2,7 m jsou k dispozici v barvě bordó, terakota a zelené. Větší slunečník (3,2 m x 3,2 m) můžete mít v červené barvě.

Kvalitní zpracování za dobrou cenu

Naše slunečníky v akci jsou zárukou kvality. Ocelové, resp. hliníkové, základny jsou dostatečně odolné vůči větru i vodě a vysoké 2,4 m. Konstrukce je opatřená klikou, pomocí které se slunečník snadno otevírá a zavírá. Potahový materiál klobouku je z kvalitního voděodolného polyesteru (od 180 g/m2).