Top 3 nové developerské projekty

O bydlení v hlavním městě je stabilně obrovský zájem. Především díky tomu vznikají stále nové a svým pojetím odvážnější projekty bytových i rodinných domů. V tomto článku vám představíme top 3, které nad ostatními vynikají nejen moderních architektonickým pojetím.

Rezidence Manovka – unikátní spojení moderny a historie

První z třetice zajímavých projektů je Rezidence Manovka, který nabízí nové byty v Praze v  atraktivní lokalitě Praha 6 – Ruzyně. V těsné blízkosti Bílé Hory, Letohrádku Hvězda a malebné Divoké Šárky byl postaven soubor 18 bytů (o dispozicích 1 + kk až 4+ kk), který vyniká především díky unikátnímu architektonickému řešení. I přesto, že má celá stavba moderní vzhled, tak dokonale zapadá do této historií protkané lokality. Byty potěší velkorysým řešením prostoru a současně i těšným spojením s přírodou i vymoženostmi velkoměsta.

nemoinfo_sekyragroup_01

Komfortní bydlení za velmi přijatelnou cenu

Druhým projektem, který se již několik let (dokončen byl v roce 2008) těší velké popularitě, je Centrum Modřany. Jedná se o komplex 6 nízkopodlažních bytových domů, ve kterém se nachází 185 bytových jednotek. Díky svému provedení se řadí mezi nejúspěšnější developerské projekty Sekyra Group vůbec. Rezidenti mohou plnými doušky vychutnávat přírodu a těšit se z kompletní občanské vybavenosti i rychlého dopravního spojení s centrem Prahy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bytový komplex Holešovice – komfort v centru Prahy

Mezi velmi zajímavé projekty patří bytový komplex Holešovice. V rámci projektu bylo postaveno celkem 6 bytových domů, které nabídly 338 bytů (od 1+kk do 6+1). I zde byl zaznamenán obrovský zájem ze strany rezidentů. Lokalita je totiž stvořena pro spokojený život v blízkosti centra!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud se o těchto a dalších projektech chcete dozvědět více, podívejte se na sekyragroup.cz. Společnost nabízí nejen byty, ale například i lukrativní pozemky Praha 9.

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete žít v bytě nebo v domě? Tento článek vám v rozhodování pomůže.