Zkuste i VY život v rezidenčním sídle uprostřed Prahy

Rezidence v posledních letech stále nabývají na oblíbenosti, a proto není divu, že jejich nabídka neustále stoupá. Pokud tedy nechcete celý život strávit v nevzhledném bytě, který dokonce ještě není váš, ale pronajatý, zkuste o této možnosti zapřemýšlet i vy. Vždyť kdo by si dnes nepřál svou vlastní domácnost, kde se nebude muset nikomu podřizovat a upraví si jí podle svých představ? Využijte proto možností, které se vám už dnes nabízejí.

Výhody rezidenčního bydlení:

  • spojení městského života a přírody
  • žití dostatečně daleko od ruchu velkoměsta
  • kvalitní nové stavby
  • veškerá občanská vybavenost v okolí
  • příjemné prostředí
  • dostatek soukromí pro jednotlivce a prostorné byty

Projekt bytů Na Vackově oplývá všemi výhodami ze seznamu

Všemi body míříme jednoznačně k bydlení, které nabízí rezidenční projekt Na Vackově. Věřte, že lidé ze studia MS architekti dobře věděli, jaké potřeby budoucí obyvatelé mají, a podařilo se jim pro Prahu 3 vytvořit opravdu kvalitní projekt, který nabídne 342 bytů a ateliérů. Praha 3 tak získá díky rezidenci opravdu krásnou možnost bydlení pro budoucí nové obyvatele, kterou jí mohou závidět všechny ostatní městské části.

Nedávno byl už dokonce spuštěn prodej vztahující se na první tři budovy (160 bytů), které mají být dostavěny v roce 2020. Další dva objekty pak budou následovat na přelomu roku 2020/2021. Už teď si ale troufáme říct, že zájemci skutečně budou. A nebude jich málo.

Splňte si sen o rezidenčním bydlení ještě dnes

Protože byl prodej bytů na Praze 3 již spuštěn, jak jsme zmínili už v předešlé části, můžete kdykoliv navštívit oficiální stránky byty.navackove.cz, kde máte k dispozici přehledný ceník a případné další otázky vám budou jistě zodpovězeny také. Neváhejte tedy udělat první krok, který (doufejme) bude jen pouhým začátkem na dlouhé cestě.