Jak získat peníze v hotovosti prodejem bytu či nemovitosti

Společnost Výkup nemovitostí od vás odkoupí okamžitě dům či byt a to navíc v hotovosti. Firma vykupuje byty v družstevním i osobním vlastnictví či rodinné domy a pomůže vám vyřešit problém s exekucí. Zaměřuje se také na ostatní druhy nemovitostí, mezi které patří pozemky, rekreační či komerční objekty a jiné.

Převeďte své starosti jinam

Tato společnost vám ušetří čas i peníze. Vykupuje nemovitosti po celé ČR, peníze budete mít na svém účtu do 24 hodin. Firma se orientuje především na zákazníka, snaží se nabízet svým klientům ty nejlepší služby za příznivou cenu. Každý člověk se může dostat do situace, kdy potřebuje nutně hotovost, zde nemusíte podepisovat žádné smlouvy, bez zbytečných průtahů vám společnost vyplatí peníze a vy tam můžete v klidu vyřešit své závazky.

vykup nemovitosti

Získejte své peníze snadno a rychle

Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete uhradit dluh co nejdříve? Obraťte se na firmu Výkup nemovitostí a bytů za hotové, která převezme vaše starosti, vykoupí nemovitost nebo vámi odkoupenou nemovitost pronajme za výhodných podmínek. Je zcela jedno, zda se jedná o byty, pozemky, domy či komerční prostory. Netrapte se dál marným prodejem a zvolte jednoduchou možnost, která vám ušetří řadu starostí. Tento způsob je vhodný pro každého, kdo nechce čekat na prodej nemovitosti, který může být někdy velmi zdlouhavý. Jen si to zkuste představit, průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje v průměru mezi třemi až šesti měsíci, výjimkou není ani 1 rok.

Základní informace o společnosti

Společnost se zaměřuje na výkup nemovitostí zejména v oblasti hlavního města a dále pak okresy Benešov, Kladno, Mělník – tedy středočeského kraje.

Pokud máte zájem o služby této společnosti, zde najdete kontaktní údaje.