Dekorační síť na zeď do dětského pokoje

Dekorační sítě na stěnu jsou ideální do dětského pokoje, protože jej nejen oživí, ale také si tam děti samy budou moci dávat obrázky, hračky a další věci.

Dekorační nástěnná barevná rybářská síť

Poté, co jsme vymalovali dětský pokoj, přemýšleli jsme, co dáme na zeď nad postel. Původně zde byla patrová postel, tak nebylo nutné řešit co by na zdi mělo být.

Dekorační síť na zeď do dětského pokoje 3
Rybářská síť na zeď

Po rekonstrukci bytu jsme dětem pokoje rozdělili, vymalovali, dali jim nové podlahy i dveře, ale v každém pokoji zůstala zeď nad postelí volná. Manželka našla tip, že se prodávají tyto dekorační rybářské sítě v různých barvách a velikostí oka 5x5cm.

Jak tyto sítě přidělat na zeď

Použijte klasické bílé háčky, které udrží až 20 kilo, jak bylo před mnoha lety v reklamě. Ale lze použít v podstatě jakékoliv háčky. Jde ale o to, aby celá síť na zdi držela dobře. Jak jsem psal v úvodu, hlavně na ní jde připevnit pomocí kolíčků věci a obrázky, které právě vytvoří tu pěknou dekoraci na zdi.

Jak se můžete podívat na obrázku, dekorační síť se hodí na zavěšování obrázků, hraček, diplomů ale třeba i medailí, jako u nás doma 🙂

 

dekorační síť

Kde tuto síť koupit

Alespoň v našem městě není mnoho obchodů, kde by se tato síť dala koupit. Nakonec jsme ji sehnali v jednom velkoobchodě, ale předtím jsme porovnali ceny na Heureka.cz, kde si zároveň můžete prohlédnout i barvy. Oblíbená je červená, modrá, fialová, růžová, oranžová nebo klasická bílá.