Levné ubytování v okolí Plzně: Ubytovna Dýšina nabízí nocleh pod 200 Kč/den

Pokud v blízké době plánujete jet do Plzně a jejího okolí za prací, na dovolenou, případně třeba za kulturou, jistě vám přijde vhod tip na levné ubytování. To nabízí Ubytovna Dýšina ve stejnojmenné obci.

Pro dělníky i turisty

Ubytovna Plzeň – Dýšina nabízí ideální podmínky pro nenáročné z vás. Jde o typ ubytování, který je vhodný jak pro jednodenní přespání, tak i pro dlouhodobější pobyt v řádech týdnů a měsíců. Vyplatí se zejména dělníkům, kteří na Plzeňsko přijíždějí za prací, přičemž si nechtějí hledat klasický pronájem bytů. Běžné nájmy se totiž uzavírají zpravidla minimálně na dobu 12 měsíců. Stejně tak ale ubytovna poslouží i turistům, kteří jednoduše chtějí platit za dočasné bydlení co nejméně peněz, zároveň ale požadují solidní zázemí.

Jen kousek od centra Plzně

Ubytovna se nachází v obci Dýšina, která leží pár kilometrů od centra Plzně. Do něj se odtud dostanete autobusem městské hromadné dopravy či vlastním automobilem během cca 10 minut. Dýšina je poklidnou obcí, kde nepanuje běžný městský ruch. Po práci či turistickém výletě si tak zde skvěle odpočinete, aniž by vás cokoliv rušilo. Navíc je obec situovaná tak, že se během pár minut dostanete do lesů, k řece či na sportoviště. Mimochodem, přímo v areálu ubytovny se nachází venkovní hřiště pro míčové sporty, které jako dočasní hosté můžete libovolně využívat. K dispozici je pak i vlastní parkovací stání.

Pohodlné ubytování už od 130 Kč

Pokoje ubytovny jsou útulně zařízené, nechybí na nich nic podstatného, včetně vlastní chladničky. Společnými prostory jsou pak kuchyňka a sociální zařízení. Z cenového hlediska se jedná o nejpříznivější ubytování v okolí Plzně. Při déletrvajícím pobytu vás jeden den vyjde na pouhých 130 Kč. O aktuálním obsazení se můžete informovat přes kontaktní formulář, který najdete na webových stránkách ubytovny, případně stačí zavolat na telefonní číslo 604 779 534.