Mistrem zahradní oslavy se stanete lehce i vy!

Zahradní oslavy mají vždy své kouzlo. Aby se akce vydařila, je nutné se umět připravit. Něco zvládnete sami, ve dvou oblastech výrazně ulehčí půjčovna. Poradíme i s tím, jak zajistit perfektní zábavu pro celý večer.

Zajištění komfortu je hračka

Největším nepřítelem všech akcí pod otevřeným nebem je počasí. I jedna přeháňka dokáže vše zničit a oslavy nečekaně ukončit. Přitom jen stačí, když se efektně chráníte. Postavte na zahradě stany a vytvořte komfortní zázemí pro všechny hosty. Právě nyní pomůže půjčovna. Pronájem se vyplatí finančně i časově, můžete si objednat i pomoc při stavbě.

 

Férovou cenu má půjčovna party stanů AZ Rent. Sídlí v Praze, ale stany půjčuje po celé ČR. Vyberte si z provedení: tyčové a trubkové (mají reprezentativnější vzhled, proto se hodí pro akce oficiálnějšího rázu, jako je například svatba). Tyčové stany nabízí v rozměrech 3 × 3 metry nebo 6 × 3 metry, dají se na sebe napojovat. Pohodlně vytvoříte velkorysý prostor.

Nezapomeňte na kvalitní gril

Půjčovna party stanů AZ Rent nabízí i grily, bez kterých se na zahradní párty neobejdete. Bude vás hodně? Půjčit si můžete i velký gril na sele (vejde se na něj sele do cca 40 kg anebo až 3 kýty). K mání je i menší gril na uhlí nebo s pečícím kamenem. Budou na oslavě i děti? Udělejte jim radost a objednejte jim párkovač, jeho půjčení na víkend stojí pouze 900 Kč.

Jistota kvalitní zábavy

V první řadě musíte zajistit kvalitní pití. Překonejte se a připravte hostům míchané drinky. Zde najdete recepty na míchané nápoje s alkoholem i bez. Míchání může být součást zábavného programu – nechte hosty, ať si podle receptů připraví nápoj sami. Co se týče zábavného programu, doporučujeme připravit karaoke, zárukou smíchu je určitě pantomima. Zkuste také netradiční tancování, například s jablkem mezi čely, podlézání pod tyčí apod.