Obložení wc a koupelny

Den jedenáctý a dvanáctý – řešíme obložení wc, které se nádržkou s vodou dotýká zadní stěny. Po slovech mistra, že se toaleta vyndá, obloží a znovu přišroubuje, navrhuji, aby se obložily jen tři stěny a vzadu byly jen dvě horní řady, že do zadu stejně nikdo nekouká.

Opět prohrávám a bude po jeho, ani jeden z nich by se do malého prostoru nevešel.

Wc na svém místě

Tím ale oba mistři začnou chodit nejen do kuchyně, ale i na horní wc a prach se rozšíří i do patra. S barvou se dohodneme na oranžové u podlahy a uprostřed ve výši parapetu, sprchový kout jsme chtěli celý bílý. Jen ve výklenku za sedátkem oranžový pruh nad sedátkem, ale opět jsme dali na radu obkladače, že celý bílý sprchový kout by nebyl hezký. Boční stěna stojí a začíná obkládání, zatím bez řezání, ale řezačka je připravena.

Řezačka dlaždiček

Do vybíleného koutu u bojleru manželka iniciativně vrátila původní věci, ale netušila, že mistři budou ještě několik dnů trochu vrtat do zdí a prášit.

Kout u bojleru

Sestavuji velkou a těžkou skříňku nad umyvadlo.

Skříňka nad umyvadlo

Záchodová mísa stojí střídavě na verandě a na WC, aby mistři nemuseli běhat do patra, všechny stěny jsou připraveny na obkládání.

Wc na verandě

To začalo u okna nastavením výšky oranžového pruhu, mistr obkládá proti směru hodinových ručiček a blíží se k boční stěně sprchového koutu, tu obložil až nahoru.

Obložení koupelny

Fotogalerie z našeho obložení koupelen.

Obkládání koupelny

Obklady v koupelně - horní část

Obklady v koupelně - dolní část

Související: